Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 20:53 Bu haber 1743 kez okundu
 
Atay Uslu Anneler Günü Mesajı Yayınladı
Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu "Anneler günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Politika Haberi
Atay Uslu Anneler Günü Mesajı Yayınladı

Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti:

Sabır, fedakarlık, koruyuculuk, kollayıcılık, şefkat, sevgi ve merhamet gibi hasletlerin timsali olan annelerimiz, aile ve toplum hayatımızın yapı taşlarıdır.

Anne, insanın duygularını, düşüncelerini, karakterini şekillendiren en önemli rol modeldir. Sağlam bireylerin, büyük milletlerin, sağlıklı ilişkilere sahip toplumların arkasında güçlü bir annelik vardır.

Cenneti annelerin ayakları altında' gören bir inancın mensupları olan bizler, ülkemizin ve milletimizin huzurlu, mutlu bir geleceğe ulaşabilmesi için annelerimizin kalbini kırmama hassasiyetini yaygınlaştırmaya özen göstermeliyiz. 

Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez.

Bu bakımdan, bu anlamlı günde, annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, onların ilgisine layık olmak hepimiz için asli bir görev olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta kendi annem olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor; dünyanın bütün annelerine güzellikler diliyorum.''

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Atay, Uslu, Anneler, Günü, Mesajı, Yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı