Haber Detayı
07 Eylül 2021 - Salı 21:24 Bu haber 2068 kez okundu
 
Başkan Sözen Aşure Dağıttı
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü tarafından “Muharrem Ayı” nedeniyle yapılan aşure etkinliğine katıldı.
Gündem Haberi
Başkan Sözen Aşure Dağıttı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü tarafından “Muharrem Ayı” nedeniyle yapılan aşure etkinliğine katıldı. Cumhuriyet Meydanı Sergi Alanı’nda gerçekleşen aşure ikramına, Başkan Şükrü Sözen’in yanı sıra Chp Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar ve yönetimi, İYİ Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı, stk temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş da katıldı. Vatandaşlara kendi elleriyle aşure ikram eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, aşurenin birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirdiğini ve Manavgat Belediyesi’nin de yangından zarar gören mahallelerde aşure dağıtımı gerçekleştirdiğini söyledi.

Başkan Şükrü Sözen, “ CHP Manavgat İlçe Örgütümüzün Muharrem Ayı nedeniyle düzenlediği aşure ikramına katılarak vatandaşlarımızla bir araya geldik, sohbet ettik. Aşure, bizim kültürümüzde birlik, beraberlik ve dostluğu simgeliyor. Bu sebeple Manavgat Belediyemiz de yangından zarar gören mahallelerimizde vatandaşlarımıza birliği ve beraberliği simgeleyen aşure ikramını gerçekleştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.  Aşure ikramında emeği geçen ilçe örgütümüze ve katılım gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Muharrem Ayı’nın Manavgat’ımıza ve ülkemize bolluk, bereket ve hoşgörü getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Başkan, Sözen, Aşure, Dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı