Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 22:02 Bu haber 1814 kez okundu
 
Bayram Alışverişimizi Esnaftan Yapalım, Esnafımıza Sahip Çıkalım
Vali Ersin Yazıcı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile bayram öncesi esnafı ziyaret etti. Antalyalıları esnaf ve sanatkarlardan alışveriş yapmaya davet etti.
Ekonomi Haberi
Bayram Alışverişimizi Esnaftan Yapalım, Esnafımıza Sahip Çıkalım

Vali Ersin Yazıcı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile bayram öncesi esnafı ziyaret etti. Antalyalıları esnaf ve sanatkarlardan alışveriş yapmaya davet etti.

Vali Ersin Yazıcı, AESOB’un başlattığı Antalya “Esnafına Sahip Çık” alışverişini yerel esnaftan yap kampanyasına destek vermek için yerel esnafla bir araya geldi.  Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ile esnafı ziyaret eden Vali Yazıcı, Antalyalıları, pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafa sahip çıkmaya davet etti.

Esnafımız Yeterli Sabrı Gösterdi

AESOB tarafından hayata geçirilen esnafına sahip çık alışverişini yerel esnaftan yap kampanyasına destek verdiğini belirten Vali Yazıcı, “Herkesi özellikle bu pandemi döneminde yerel esnaftan alışveriş yapmaya davet ediyorum. Bizim esnafımız pandemi sürecinde yeterli sabrı gösterdi. Artık para kazanmaları lazım. Kurban bayramının da hareketliliğiyle Antalyalı hemşerilerimin esnaflarına sahip çıkacaklarını ümit ediyorum.  Bende bu kampanyaya küçükte olsa bir katkı da bulunmak için buradayım. Antalyalı hemşerilerimden esnafına sahip çıkmasını rica ediyorum. Alışverişimizi yerel esnaftan yapalım diyorum” dedi.

Esnafımızın her zaman yanında olacağım

Esnaf’tan alış veriş yapan ve sorunlarını dinleyen Vali Yazıcı, esnaf ziyaretlerine önem verdiğini ve bayram sonrasında da Antalya esnafını ziyaret ederek her zaman yanlarında olacağını ifade etti. Tüm esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar dileyen Vali Yazıcı esnaflar nezdinde Antalyalıların bayramını kutladı. 

Esnaf Dostu Valimize Teşekkür Ediyoruz

AESOB Başkanı Adlıhan Dere ise esnaf dostu Antalya Valisi Ersin Yazıcı’ya esnaf ve sanatkarlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Bugün Antalya Valimiz Sayın Ersin Yazıcı ve Oda Başkanlarımız ile birlikte Esnafına Sahip Çık kampanyamız kapsamında esnaf ve sanatkarlarımızı ziyaret ediyoruz, tüm hemşehrilerimize esnafına sahip çık, alışverişini yerel esnaftan yap, mahalle kültürünü koru çağrısı yapıyoruz. Kurban Bayramı öncesinde tüm hemşehrilerimize Pandemi nedeniyle olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlarımızdan alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Yine, berber ve kuaför esnaflarımızı ziyaret ederek bayram öncesinde hijyenik tıraş ve kişisel bakım için tüm Antalyalıları berber ve kuaför esnafımıza davet ediyoruz. Esnaf dostu Sayın Valimize, Esnafına Sahip Çık kampanyamıza verdiği desteklerden, esnaf ve sanatkarlarımıza gösterdiği yakın ilgilerinden dolayı bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Bayram, Alışverişimizi, Esnaftan, Yapalım,, Esnafımıza, Sahip, Çıkalım,
Yorumlar
Haber Yazılımı