Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 21:20 Bu haber 1573 kez okundu
 
Çamköy’e Aile Sağlığı Merkezi
Hayırsever Meryem Kocademir Çamköy Mahallesine Aile Sağlığı Merkezi yaptırıyor.
Gündem Haberi
Çamköy’e Aile Sağlığı Merkezi

Hayırsever Meryem Kocademir Çamköy Mahallesine Aile Sağlığı Merkezi yaptırıyor. Aile Sağlığı Merkezi için bugün temel atma töreni gerçekleştirildi.  Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, rahmetli eşi Şaban Kocademir ve kendi adına merkezi yaptıran Meryem Kocademir’e mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Çamköy Mahallesi Aile Sağlığı Merkezine kavuşuyor. Kapalı pazarın hemen yanındaki alana hayırsever Meryem Kocademir tarafından 2 adet doktor odası, 1 adet aşı odası, 1 adet pansuman odası ve acil müdahale odası bulunan Aile Sağlığı Merkezi yaptırılıyor. Merkezin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törende konuşan Meryem Kocademir’in kızı Ferah Çeçen, annesinin hayrını gerçekleştirmesine vesile olan, destek olan herkese teşekkür etti. Çamköy Mahalle Muhtarı Mustafa Karaçalı ise hayırsever aileye teşekkürlerini iletti. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin konuşmasında, “Bazı hizmetlerimizi hayırseverlerin katkılarıyla yapıyoruz. Mahallemize kapalı pazar kazandırdık, park yaptık. Aile Sağlığı Merkezi sıkıntımız vardı. Bu merkezler bizim için önemli. Hayırseverimizden Allah razı olsun.” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Çamköy’e, Aile, Sağlığı, Merkezi,
Yorumlar
Haber Yazılımı