Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 00:38 Bu haber 5801 kez okundu
 
Konyaaltı Benzin Cafe En İyi Restaurant Seçildi
Konyaaltı Kent Meydanında Hizmet veren Benzin Cafe hizmet ve sunduğu çeşitli menüleriyle Antalya’nın en iyi Restaurant’ı seçildi.
Magazin Haberi
Konyaaltı Benzin Cafe En İyi Restaurant Seçildi

Hizmet ve sunduğu çeşitli menüleriyle en iyi Benzin Cafe Restaurant ’ın sahibi Rahmi Karaslan “Restaurant açarken, amacımız, insanların kendi evlerinde hissedebilecekleri bir mekân olmasıydı. Açtığımızdan bugüne değin, sürekli kendimizi geliştirerek bu günlere geldik. Özellikle menü, iç dizayn ve müşteri kitlesi bakımından başarılı olduk.”

İnsanların aklında kalabilecek bir isim olan Benzin Cafe, Konyaaltı’nda ve çevresinde hizmet veriyor. Antalya’da iyi yemek ve müzik tercih edenler Konyaaltı Benzin Cafe’yi tercih ediyor. Nezih bir mekân olduğuna değinen Rahmi Karaslan “Samimi söylemek istiyorum Konyaaltı Kent Meydanında aranan bir mekânız. Müşteri kitlemizin yüzde 50-60 oranında ağırlıklı ailelerden oluşuyor. Geriye kalan yüzde 40’lık kesim diğer ülke vatandaşlardan oluşuyor” dedi.

Sabah serpme kahvaltı ve günün her saatinde yemek çeşitleri ile Konyaaltında hizmet verdiklerini söyleyen Rahmi Karaslan ” Geriye dönüp baktığımızda da sürekli ileriye doğru bir yükseliş olarak yukarılara çıkıyoruz. Şuanda öyle bir noktaya geldik artık artan müşteri potansiyeli ile şuanda yerimiz yetersiz kalıyor. Konyaaltı Benzin Cafe ’ye çok sayıda müşteri geliyor. Bu da bize güzel bir moral veriyor işimizi daha iyi yapmamız açısından” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Konyaaltı, Benzin, Cafe, En, İyi, Restaurant, Seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı