Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 22:05 Bu haber 5381 kez okundu
 
Türel’den Böcek’e Cevap
Halep Ordaysa Arşın Konyaaltı’nda
Gündem Haberi
Türel’den Böcek’e Cevap

Uluslararası ödüllü dünyanın en güzel sahil projesinin halkımız tarafından büyük takdir alması karşısında ezilip büzülenler yine yalan, dolan ve iftira ile algı yönetimi yaparak kamuoyunu yanıltmaya çalışıyor. Bir seneye yaklaşan görev sürenizde bizim bıraktıklarımızın dışında bir tane bile benzer proje üretemediniz. Unutmayınız ki zaman doğrunun ilacıdır. Durmuş saat bile günde iki kez doğruyu gösterir. Herkes kendi yaptığının hesabını verir. Bizim her zaman söylediğimiz gibi abdestimizden şüphemiz yok. 0 yüzden her gün Konyaaltı Sahili’ndeyiz.

Ama mahcubiyetinizden olsa gerek bay Böcek, bir kez bile seçildikten sonra Konyaaltı Sahili’nde görülmediniz. Laf kalabalığına gerek yok. Halep ordaysa arşın Konyaaltı’nda. Arada bir uğrayın da siz de yaptığımız güzelliklerin keyfini çıkartın.

Müfettişlerce sizin şikayetiniz üzerine incelemeye alınmış bir konunun sonucunu bile beklemeden attığınız adımların hesabını siz de vereceksiniz. Biz zaten veriyoruz. Evvel Allah korkumuz yok. Kim haklı kim haksızı gerçekten tartışmak, milletin hakemliğine başvurmak istiyorsanız istediğiniz bütün televizyon kanallarında her konuyu sizinle tartışırız. Seçimden önce "Hodri meydan gelin canlı yayında sizinle tartışalım” davetimizi duymazdan geldiniz, kendinizi gizleyerek halkın önünden kaçtınız. Şimdi Başkansınız. Kapalı kapılar ardında iş çevirmeye devam ediyorsunuz. Bu alışkanlığınızdan vazgeçerseniz, buyurun biz buradayız. Ya siz neredesiniz Bay Böcek?

Bu arada Konyaaltı işletme sözleşmesini iptal ettiğinizi anlı şanlı açıklamanızda okuduk. Zaten bu yüzden açıklama yapmak zorunda kaldık. Yalanlarınız olmasa size hiç bulaşma niyetimiz yok ama siz bizi buna mecbur bırakıyorsunuz.

Aklıma gelmişken sorayım. 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 38. Maddesi sözleşme yapma yetkisini başkana verir. Dolayısı ile sözleşme fesih yetkisi de başkandadır. Yine aynı kanunun 34. maddesinde ise ihale veya sözleşme iptaline dair encümenin bir yetkisi yoktur.

Antalya’nın menfaatleri diyerek güya emin olduğunuz bir konuda acaba niye sözleşme iptal yazısını kendiniz imzalamadınız?

Yoksa bu konuda imza atmaktan sizi alıkoyan bir korkunuz mu var?

Yok canım; siyasi emelleriniz için siz imza atmaktan kaçıp arkadaşlarınızı yakmazsınız.

Öyle değil mi Bay Böcek ?

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Türel’den, Böcek’e, Cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı