Haber Detayı
18 Mayıs 2022 - Çarşamba 22:50 Bu haber 2032 kez okundu
 
İş adamı Seyit Koyuncu’dan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı
İş adamı Seyit Koyuncu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Asayiş Haberi
İş adamı Seyit Koyuncu’dan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

İş adamı Seyit Koyuncu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İş adamı Seyit Koyuncu mesajında, “ 19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıkarak bağımsızlık mücadelesinin ateşini yakmış ve bugün geldiğimiz uygarlık noktasının yolunu açmıştır.  Bu anlamlı günün gençlerimize bayram olarak armağan edilmesinin altında çok derin anlamlar vardır. Atalarımızın kurduğu ve sanayileşme anlamında ilk tohumlarını attığı büyük Türkiye’mizi bizim neslimiz,  dünyanın sözü geçen ekonomik güçlerinden birisi haline getirdi. Bunun devamını getirecek bayrağı zirveye taşıyacak olan da gençlerimizdir. Geleceğin, güzel günlerin mimarı onlar olacaktır.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün bir millet onur ve namus savaşını zaferle sonuçlandırmış ve genç nesillere çok aziz bir emanet bırakmışlardır. Gençlerimizin bu emanete sonuna kadar sahip çıkarak ülkemizi en medeni, en gelişmiş, en çağdaş ülkeler arasında daimi kılacağından asla şüphemiz yoktur.

Bu inançla gençlerimizin ve tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlar, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi sevgi ve saygıyla anarız.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: İş, adamı, Seyit, Koyuncu’dan, 19, Mayıs, Gençlik, ve, Spor, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı