Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 22:16 Bu haber 555 kez okundu
 
Need Gayrimenkul'e Görkemli Açılış
Gayrimenkul sektörünün lider kuruluşlarından Realty World'ün Antalya'daki 23'üncü ofisi olan Need Gayrimenkul, geçtiğimiz günlerde düzenlenen şık törenle hizmete açıldı.
Magazin Haberi
Need Gayrimenkul'e Görkemli Açılış

lideri konumunda bulunan Realty World'ün Antalya'daki 23'üncü ofisi  Need Gayrimenkul, geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı. Düzenlenen açılış törenine gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri yoğun katılım gösterdi. Trio eşliğinde keyifli sohbetlere imza atan davetliler, sektör dinamikleri üzerine fikir alışverişinde bulundu. İşletmenin açılış kurdelesini ofisin Owner Broker’ı Muhammed Züfer, Broker Manager’ı  Demet Bahar, NeedTour'un sahibi Cumali Züfer, Realty World Türkiye’nin Franchise Geliştirme Yöneticisi Timuçin Esin ve turizm sektörünün önde gelen isimlerinden Ömer Güneri birlikte kesti. Açılış kokteyli boyunca davetlilerle yakından ilgilenen Demet Bahar, bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına ve çözüm ortaklarına teşekkürlerini sundu.

Realty World Need Gayrimenkul; 650 m2 büyüklüğünde gerekli tüm teknolojik alt yapıya sahip 5 katlı ofisi ve Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yeni kurulacak dinamik kadrosuyla bütün alım, satım, kiralama ve yatırım süreçlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmek için yola çıktı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Need, Gayrimenkul'e, Görkemli, Açılış,
Yorumlar
Haber Yazılımı