Haber Detayı
05 Ocak 2020 - Pazar 13:05 Bu haber 5214 kez okundu
 
Spice Hotel Personeli Doyasıya Eğlendi
Antalya Spice Hotel, tarafından geleneksel hale getirilen ‘Personel Gecesi’nde çalışanlar aileleriyle unutulmaz bir gece yaşadı.
Magazin Haberi
Spice Hotel Personeli Doyasıya Eğlendi

Spice Hotel geleneksel hale gelen Personel Gecesinde herkes eğlendi. Geceye, Hanım Ağa Nadire İçkale, İçkale Turizm A.Ş nin Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale, Spice Hotel Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren, Spice Hotel çalışanları ve ailelerinden oluşan 600’ün üzerinde kişi katıldı.

SPİCE HOTEL AİLESİ OLARAK, BU KONUDA ŞANSLIYIZ
Spice Hotel Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren yaptığı konuşmada, şunları söyledi:
“Başarımızda, uzun yıllardır aynı ekiple birlikte olmamızın payı büyüktür. Ekip ruhu ve örgüt kültürü; sürdürülebilir bir işletmecilik anlayışının temellerinden birisidir. Spice Hotel ailesi olarak, bu konuda şanslıyız ve hep birlikte nice başarıları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

BU ANLAMDA TÜM ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
İçkale Turizm A.Ş nin Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale, şunları kaydetti.
“Yorucu bir yılı daha geride bıraktık. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için büyük bir özveriyle çalışan, ülkemiz turizmine değer katan, dinamik ve candan yaklaşımınızla misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayan sizler gibi bir ekiple çalışmaktan ve beraber olmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlamda tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, süre gelen başarılarımızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Gecede yılın personeli seçilen personellere Spice Hotel Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren başarı belgelerini takdim etti.

Ayrıca, gecede Hanım Ağa Nadire İçkale sürpriz hediye çekilişiyle, personellerine Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Televizyon ve Çeyrek Altın hediyeleri dağıttı.

Taksi Grubu’nun sahne aldığı coşku dolu personel gecesinde, turizmciler ve aileleri gönüllerince eğlendi.

Eğlence sonunda çekilen toplu alile programıyla sona erdi

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Spice, Hotel, Personeli, Doyasıya, Eğlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı