Haber Detayı
12 Ocak 2022 - Çarşamba 21:26 Bu haber 2929 kez okundu
 
Baraner: “Müteahhitlerimizin, İnşaatçılarımızın Önünü Açmalıyız”
Memleket Partisi Antalya İl Başkanı Hüseyin Baraner Hayalimizdeki Antalya’yı yeniden yaratalım.
Politika Haberi
Baraner: “Müteahhitlerimizin, İnşaatçılarımızın Önünü Açmalıyız”

Memleket Partisi Antalya İl Başkanı Hüseyin Baraner Hayalimizdeki Antalya’yı yeniden yaratalım.

Memleket Partisi Antalya İl Başkanı Hüseyin Baraner yaptığı açıklamada, “Hayalimdeki Antalya.

Antalya dünyanın ilk botanik kenti olmalıdır. Yeşil’e ne kadar yaklaşırsak, gelecek nesillerin geleceği - o kadar yeşerir.  Sağlıklı Doğa, korunan ve devamlı geliştirilen çevre günümüzde altından bile değerli eşsiz bir yaşamsal varlık oldu. Antalya’da yeşil inşaatçılığı başlatıp Avrupa kalkınma fonlarının desteği ile nefes alan, nefes veren yemyeşil bir kent destinasyonu yaratabiliriz.  Mevcut emlak ve inşaatların yeşil ve botanik yapılara dönüştürülmesi ile Antalya’da her yıl en az 3 milyar Avroluk ekstra bir ciro üretebilir on binlerce sürdürebilir iş yeri yaratabiliriz. Batı Avrupalıları ve İskandinavları Antalya’ya yine biz kazandıracağız. Antalya şehri sakinleri dünyanın en zengin 20 kentinden biri olmadır.

Antalyalılar bunu hak ediyor!

Hedefimiz yeşil aydınlanma sürecinde sürdürebilir kentsel kalkınma olmalıdır. Yaratan her şeyi vermiş, biz ise bozmuşuz. Son 70 yılda İnsan eli ile yapılmış dünyaya sunabileceğimiz hiç bir sürdürebilir ve kalıcı değerimiz neredeyse yok. . Üç kuruş kazanç ve sezonluk rant için milyar, trilyon değerindeki toprakların yapısını ve kimyasını bozduk.

Artık uyanın!

Bu yaşadığımız cennet gibi coğrafyanın kadim topraklarında artan kıtlığa ve yoksulluğa son verelim. Kalkınalım, bu zenginliğin içinde kula kul olmayalım.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Baraner:, “Müteahhitlerimizin,, İnşaatçılarımızın, Önünü, Açmalıyız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı